• (0212) 220 88 92

 

Polis Bariyer 

Polis Bariyer en fazla tercih edilen bariyer tiplerinden biri olan Zabıta Bariyeri özellikle alan koruma ve güvenliği sağlama aşamalarında kullanılır. Kullanım alanları oldukça değişkendir. Konser, Miting ve Etkinliklerde de kullanılabilmektedir. Portatif yapısı ve alan kullanımı açısından avantajları bulunmaktadır. Polis Bariyeri; Zabıta Bariyer, Kısa Bariyer, Bisiklet Bariyer ve Demir Bariyer gibi adlar ile de bilinmektedir.

Polis Bariyeri Nasıl Kullanılır?

Demir Bariyerin kullanımı çok basit ve efektif bir yapıya sahiptir. İç içe geçtiğinden dolayı kullandığı alanı kaplamaz. Yanlarında bulunan kancaları ile birbirine geçirerek kurulumunu yapabilirsiniz.

Polis Bariyer Kullanım Alanları nedir?

Polis Bariyer kullanım alanları oldukça fazladır. Miting, Konserler, Açık hava alanlarında, Etkinliklerde, Organizasyonlarda  ve topluluğun bulunduğu her alanda kullanılabilir.

Polis Bariyer Özellikleri Nedir?

  • Elektrostatik gri fırın boya
  • Eklenebilir Kilitli Modüler Sistem
  • Sabit Ayak Sistemi
  • Açık-Kapalı tüm alanlarda kullanım kolaylığı

Polis Bariyer Fiyatları

Polis Bariyer Fiyatları için toplu alımlarda yüksek indirim fırsatlarını sumaktayız. Lojistik – Ürün teslimatında da Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekteyiz.

Polis Bariyer Kiralama 

Polis Bariyer Kiralama ve Satış için Bariyer Market sizlere uygun fiyat ve kalite sunmaktadır. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine Kiralama ve Satış hizmeti veriyoruz.

Detaylı bilgi için Mail & Telefon veya WhatsApp üzerinden ile iletişime geçebilirsiniz.

Sohbet
💬 Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba 👋
Tıkla ve İletişime Geç.